Shipwire Commerce (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: View
es: Ver

en: Commerce
es: Comercio

en: Shipment ID
es: ID de envío

en: Are you sure you want to delete this shipment?
es: ¿Seguro que desea eliminar este envío?
