Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Commerce
hu: Bolt

en: Inventory
hu: Készlet

en: Shipment ID
hu: Szállítmány ID

en: Are you sure you want to delete this shipment?
hu: Ez a szállítás biztosan törölhető?
