Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: View
is: Skoða

en: Total
is: Samtals

en: Commerce
is: Verslun
