Shipwire Commerce (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება
