Shipwire Commerce (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Total
lt: Iš viso

en: Shipment ID
lt: Siuntos ID

en: Are you sure you want to delete this shipment?
lt: Ar jūs tikrai norite panaikinti šį siuntimą?

en: Tracking
lt: Sekimas
