Shipwire Commerce (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: View
pt: Ver

en: Commerce
pt: Comércio

en: Inventory
pt: Inventário

en: Shipment ID
pt: Identificador da entrega

en: Are you sure you want to delete this shipment?
pt: Tem certeza que deseja remover esta entrega?

en: Tracking
pt: Rastreamento
