Shipwire Commerce (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: Total
sk: Celkom

en: Commerce
sk: Obchod

en: Shipment ID
sk: Označenie zásielky

en: Are you sure you want to delete this shipment?
sk: Naozaj chcete odstrániť túto zásielku?

en: Tracking
sk: Sledovanie
