Shipwire Commerce (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: View
sl: Prikaži
