Shipwire Commerce (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: View
tr: Görüntüle

en: Total
tr: Toplam

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Are you sure you want to delete this shipment?
tr: Bu teslimatı silmek istediğinize emin misiniz ?
