Shipwire Commerce (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: Total
uk: Всього

en: Commerce
uk: Комерція

en: Inventory
uk: Інвентар

en: Shipment ID
uk: ID доставки

en: Are you sure you want to delete this shipment?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити це відвантаження?

en: Tracking
uk: Стеження
