Shipwire Ubercart (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: View
ar: عرض

en: configure
ar: ضبط

en: General
ar: عام

en: Order
ar: الترتيب
