Shipwire Ubercart (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: View
lt: Peržiūrėti

en: configure
lt: konfiguruoti

en: General
lt: Bendras

en: Order
lt: Tvarka

en: Days
lt: Dienos
