Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: View
af: Wys

en: configure
af: verstel

en: Order
af: Bestelling
