Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: View
ast: Vista

en: configure
ast: configurar

en: General
ast: Xeneral

en: Order
ast: Orde
