Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: configure
be: змяніць настройкі

en: General
be: Агульны

en: Order
be: Парадак

en: Days
be: Дні
