Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: View
cy: Gweld

en: Total
cy: Cyfanswm

en: configure
cy: ffurfweddu

en: General
cy: Cyffredinol

en: Order
cy: Trefn
