Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: View
da: Vis

en: Total
da: I alt

en: configure
da: indstil

en: General
da: Generelt

en: Order
da: Rækkefølge

en: Days
da: Dage

en: Shipment ID
da: Forsendelses ID

en: Are you sure you want to delete this shipment?
da: Er du sikker på at du vil slette denne forsendelse?

en: When an order is first paid in full
da: Når en ordre er betalt
