Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: View
eu: Bista

en: configure
eu: konfiguratu

en: General
eu: Orokorra

en: Order
eu: Ordena

en: Days
eu: Egunak
