Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: Total
fi: Yhteensä

en: configure
fi: Muokkaa

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Order
fi: Järjestys

en: Days
fi: Päivät

en: Shipment ID
fi: Lähetyksen ID-tunnus

en: Are you sure you want to delete this shipment?
fi: Oletko varma, että haluat poistaa tämän lähetyksen?
