Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: View
hi: देखें

en: Total
hi: कुल

en: configure
hi: विन्यास करें

en: General
hi: सामान्य

en: Order
hi: क्रम
