Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: Total
hr: Ukupno

en: configure
hr: prilagodi

en: General
hr: Općenito

en: Order
hr: Redoslijed
