Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: View
is: Skoða

en: Total
is: Samtals

en: configure
is: stilla

en: General
is: Almennt

en: Order
is: Pöntun
