Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: View
ja: ビュー

en: Total
ja: 合計

en: configure
ja: 設定

en: General
ja: 全般

en: Order
ja: オーダー

en: Days
ja: 日

en: Inventory
ja: インベントリ

en: Shipment ID
ja: 配送ID

en: Are you sure you want to delete this shipment?
ja: この配送を本当に削除しますか？

en: Tracking
ja: 追跡中
