Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: View
jv: Tampilan

en: configure
jv: konfigurasi

en: General
jv: Umum

en: Order
jv: Urutan
