Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Order
km: លំដាប់
