Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: View
lv: Skatīt

en: Total
lv: Kopā

en: configure
lv: konfigurēt

en: General
lv: Galvenie

en: Order
lv: Secība

en: Days
lv: Dienas
