Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: View
nn: Sjå på

en: configure
nn: konfigurer

en: Order
nn: Sorteringsval
