Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: View
oc: Veire

en: configure
oc: configurar

en: Order
oc: Òrdre

en: Days
oc: Jorns
