Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: Total
uk: Всього

en: configure
uk: налаштувати

en: General
uk: Загальне

en: Order
uk: Послідовність

en: Days
uk: Дні(в)

en: Inventory
uk: Інвентар

en: Shipment ID
uk: ID доставки

en: Are you sure you want to delete this shipment?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити це відвантаження?

en: Tracking
uk: Стеження

en: When an order is first paid in full
uk: Коли замовлення на початку оплачується в повному обсязі
