Shipwire Ubercart (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: View
vi: Xem

en: Total
vi: Tổng

en: configure
vi: cấu hình

en: General
vi: Tổng quát

en: Order
vi: Thứ tự

en: Days
vi: Ngày
