Shipwire Ubercart (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: configure
bs: podesi

en: Order
bs: Poredak
