Shipwire Ubercart (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Mostra

en: configure
ca: configura

en: Order
ca: Ordre

en: Days
ca: Dies

en: Shipping service
ca: Servei de tramesa
