Shipwire Ubercart (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: Total
cs: Celkem

en: configure
cs: nastavení

en: General
cs: Obecné

en: Days
cs: Dnů

en: Inventory
cs: Inventář

en: Shipment ID
cs: ID zásilky

en: Are you sure you want to delete this shipment?
cs: Opravdu chcete smazat tuto zásilku?

en: Tracking
cs: Sledování
