Shipwire Ubercart (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: View
dz: སྟོན་

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག
