Shipwire Ubercart (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: View
fa: مشاهده

en: Total
fa: مجموع

en: configure
fa: پیکربندی

en: General
fa: عمومی

en: Order
fa: سفارش

en: Ubercart
fa: آبرکارت

en: When an order is first paid in full
fa: هنگامی که یک سفارش در ابتدا به صورت کامل پرداخت شود

en: Shipping service
fa: سرویس ارسال کالا
