Shipwire Ubercart (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: View
gl: Ver

en: configure
gl: configurar

en: General
gl: Xeral

en: Order
gl: Orde

en: Are you sure you want to delete this shipment?
gl: ¿Estás seguro de que queres eliminar estes usuarios?
