Shipwire Ubercart (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: General
gu: સામાન્ય
