Shipwire Ubercart (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: configure
hu: beállít

en: General
hu: Általános

en: Order
hu: Rendelés

en: Days
hu: Napok

en: Inventory
hu: Készlet

en: Shipment ID
hu: Szállítmány ID

en: Are you sure you want to delete this shipment?
hu: Ez a szállítás biztosan törölhető?

en: Ubercart
hu: Übercart

en: When an order is first paid in full
hu: Egy megrendelés első teljes kifizetésekor

en: Shipping service
hu: Szállítási szolgáltatás
