Shipwire Ubercart (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: View
kk: Қарау

en: configure
kk: баптау

en: General
kk: Басты
