Shipwire Ubercart (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: View
pt: Ver

en: configure
pt: configurar

en: General
pt: Geral

en: Order
pt: Pedido

en: Days
pt: Dias

en: Inventory
pt: Inventário

en: Shipment ID
pt: Identificador da entrega

en: Are you sure you want to delete this shipment?
pt: Tem certeza que deseja remover esta entrega?

en: Tracking
pt: Rastreamento

en: When an order is first paid in full
pt: Quando um pedido é pago em sua totalidade pela primeira vez

en: Shipping service
pt: Serviço de envio
