Shipwire Ubercart (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: View
ta: நோக்குக

en: configure
ta: தகவமைக்குக
