Shipwire Ubercart (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: Total
th: ทั้งหมด

en: configure
th: ตั้งค่า

en: General
th: ทั่วไป

en: Order
th: เรียงตาม
