Shipwire Ubercart (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: View
tr: Görüntüle

en: Total
tr: Toplam

en: configure
tr: yapılandır

en: General
tr: Genel

en: Order
tr: Sıralama

en: Days
tr: Günler

en: Are you sure you want to delete this shipment?
tr: Bu teslimatı silmek istediğinize emin misiniz ?
