Shipwire Ubercart (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: configure
ur: ترتیب دیں
