Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: General
bn: সাধারণ

en: Order
bn: ক্রম
