Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: View
eo: Vidu

en: configure
eo: agordu

en: Order
eo: Ordo
