Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: View
he: צפיה

en: Total
he: סך הכל

en: configure
he: הגדרות

en: General
he: כללי

en: Method
he: שיטה

en: Order
he: סידור

en: Days
he: ימים

en: Shipment ID
he: משלוח ID

en: Shipping service
he: שירות משלוח
