Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: View
id: Lihat

en: configure
id: konfigurasi

en: General
id: Umum

en: Method
id: Metode

en: Order
id: Urutan

en: Shipping service
id: Layanan pengiriman
