Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах

en: configure
mn: тохируулах

en: Order
mn: Дараалал
