Shipwire Ubercart (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: Total
mr: एकूण

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर

en: General
mr: साधारण

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Days
mr: दिवस
